Forum klanu Psychoactive [PSA]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-10-03 14:46:49

Valera

Psychoza zaawansowana

2769907
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 27
Punktów :   

Doświadczenie w BW

Ciekawi mnie kto ile ma doświadczenia w grze. Bardzo miło będzie jeśli napiszecie ile gracie, czy mieliście wcześniej jakieś postacie, jakie najlepsze wyniki osiągaliście, w jakich silnych klanach mieliście okazję wcześniej przebywać.



Co do mnie to gram niecały rok, wcześniej grałem 2 postaciami (druga była resetem pierwszej). Później przestałem grać, konto przepadło, teraz zacząłem na nowo - Valera nie jest postacią resetowaną, tylko zwykłą, od zera.

Pierwszymi postaciami grałem głównie w klanie który utworzyliśmy ze znajomymi, chociaż miałem też okazje poobijać się po kilku innych mniej znaczących klanach.

Nie osiągnąłem wysokiego wyniku żadną z tych postaci, gdyż pierwszą zresetowałem gdy miała zaledwie 31 poziom. Drugą oczywiście mógłbym szybko osiągnąć wysoki wynik (postać resetowana), ale tak się złożyło że miałem dużo spraw na głowie, przestałem grać i konta już nie ma.



Valera natomiast zanim utworzyła klan Psychoactive, przebywała w klanie Krwawa_Armia_KH0RNA - http://r1.bloodwars.pl/?a=aliance&do=view&cid=4356. W tym klanie dzięki przychylności silniejszych kolegów udało mi się w szybkim czasie zaliczyć wszystkie pielgrzymki w 5 strefie, co jest bardzo przydatne w przyszłości postaci.




To by było z mojej strony na tyle. Mam nadzieje że wy również podzielicie się rąbkiem waszej bloodwarsowej historii.

Offline

 

#2 2007-10-03 15:12:36

hubinho

Moderator

2246043
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Doświadczenie w BW

no nieźle moje doświadczenie nie jest tak imponujące jak Twoje no ale napiszę :

ja zacząłem grać w kwietniu... grałem przez około 1,5 miesiąca byłem w klanie Gloom http://r1.bloodwars.pl/?a=aliance&do=view&cid=3811 
jednak klan się rozpadł a ja jakoś nie grałem zacząłem od nowa w połowie sierpnia bo sobie przypomniałem...
mam nadzieję że będę się szybko uczył i rozwijał w tej grze )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiaset.pun.pl www.lsmods2009.pun.pl www.dark-pokemon.pun.pl www.galactikgamefootball.pun.pl www.paint-online.pun.pl